تغییر شرایط برگزاری دوره ها

امکان برگزاری کلاس های حضوری بصورت آنلاین در شرایط قرنطینه کرونا

کلاس های آنلاین
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۴ کد : ۱۱۷۷۹ اخبار دوره ها
تعداد بازدید:۷۶
مرکز آموزش های عالی و تخصصی پردیس دانشکده های فنی جهت بپیشگیری از انتشار ویروس کرونا با نظر مساعد دانش پذیران کلاس ها را بصورت آنلاین برگزار خواهد نمود.
امکان برگزاری کلاس های حضوری بصورت آنلاین در شرایط قرنطینه کرونا

در اسفندماه سال ۱۳۹۸، با شروع همه گیری بیماری کرونا جهت پیشگیری از انتشار بیماری کلاس‌های حضوری مرکز آموزش‌های عالی و تخصصی همگی متوقف شد. در چنین شرایطی این امکان توسط مرکز فراهم شد تا درصورتی که دانش پذیران متمایل به برگزاری کلاس‌های آنلاین باشند دوره‌های آنلاین برای آنها زیر نظر مرکز یاددهی و یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران و تحت سیستم مودل برگزار شود. در این شرایط برخی دوره‌های آموزشی متمایل به ادامه کلاس بصورت آنلاین بودند که برای آنها کلاس‌های آنلاین برنامه ریزی و اجرا شد. برخی دیگر از دوره‌ها نیز متمایل به توقف دوره تا پایدار شدن شرایط داشتند که با نظر موافق مرکز همراه بود.

به هر حال ثبت نام دوره‌های جدید این مرکز تنها بصورت نیمه حضوری برنامه ریزی شده است. صورتی که تا برقراری شرایط عادی کلاس‌ها آنلاین و با تغییر شرایط کلاس‌ها حضوری برگزار خواهد شد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.