ثبت نام دوره ‏های آموزشی کارشناسی خودرو

دوره ‏های آموزشی کارشناسی خودرو در دانشکدگان فنی دانشگاه تهران

ثبت نام دوره ‏های آموزشی کارشناسی خودرو با ظرفیت محدود
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۱ کد : ۳۳۵۸۴ اخبار دوره ها
تعداد بازدید:۲۹۳
مرکز توسعه مهارت‎های فنی مهندسی انستیتو مهندسی نفت دانشکدگان فنی دانشگاه تهران دوره ‏ آموزشی کارشناسی خودرو برگزار می‎کند.
دوره ‏های آموزشی کارشناسی خودرو در دانشکدگان فنی دانشگاه تهران

" کارشناسی خودرو" حرفه‌ای است نوظهور که چند سالی هست در بین مردم ایران باب شده به این صورت که خریدار خودروی کارکرده با مراجعه به اشخاصی که اغلب به صورت تجربی، تخصصی در زمینه تشخیص و چگونگی سابقه تصادف و رنگ شدگی بدنه و قطعات تعویض شده خودروهای کارکرده دارند مراجعه می‌کنند و شخص به اصطلاح «کارشناس» با بررسی کامل خودرو میزان سلامت و ارزش واقعی آن را برای خریدار به صورت مکتوب (برگه کارشناسی) تعیین می‌کند.

خرید خودروی دست دوم بدون مشورت در مورد صحت و سلامت خودرو با یک فرد متخصص می‌تواند ضررهای مالی زیادی برای شما داشته باشد. ممکن است خودرویی که قصد خرید آن را دارید از لحاظ ظاهری بسیار مناسب به نظر برسد اما ایرادهای فنی داشته باشد که از نظر شما پنهان بماند. برای مثال بسیاری از افراد ممکن است کیلومترشمار خودرو را دست کاری کنند تا میزان مسافت طی شده کمتری را نشان دهند. به کمک یک تعمیرکار ماهر و متخصص خودرو می‌توانید قبل از خرید از ایرادات فنی و احتمالی خودرو و هزینه‌های احتمالی در آینده باخبر شده و انتخاب راحت‌تری داشته باشید. خرید خودروی دست دوم بدون اطمینان از سلامت خودرو می‌تواند منجر به ضررهای جبران ناپذیری برای خریداران شود. بسیاری از خودروهای موجود در بازار از نظر ظاهر بسیار مناسب به نظر می‌رسند اما با یک بررسی تخصصی ایرادات فنی آن‌ها مشخص می‌شود. علاوه بر این کیلومتر تعداد قابل توجهی از این خودروهای دست دوم توسط صاحبان آن‌ها دستکاری شده‌است. در برخی موارد این دستکاری به قدری دقیق است که تنها یک متخصص می‌تواند آن را تشخیص دهد. ما در کشوری زندگی می‌کنیم که درآن، صنعت تعمیر و بازسازی خودرو پیشرفت چشمگیری داشته و اشخاصی که در این حوزه مشغول به کار هستند بسیار متبحر هستند. به‌طور مثال در بازار ایران یک خودرو بدون رنگ که از چند ناحیه نیز آسیب دیده باشد ارزش بیشتری نسبت به یک خودروی رنگ شده دارد زیرا میزان آسیب خودرو قابل رؤیت است. خودرویی که در یک تصادف، بدنه آن دچار مشکل یا تغییر شکل شده‌است، دیگر از ایمنی و استحکام اولیه برخوردار نیست مگر اینکه بخش معیوب به‌طور کامل تعویض، نه تعمیر گردد. همه این موارد نیاز به استفاده از کارشناسی خودرو قبل از خرید را اثبات می‌کند.

ویژگی دوره: امکان آموزش تئوری و عملی

تئوری: برگزاری آموزش‌ها داخل کلاس‌های تماماً به روز و آموزش به صورت تصویری و مکتوب

عملی: رنگ و بدنه (برگزاری آموزش عملی داخل کارگاه نور تماماً استاندارد)

این دوره آموزشی با بهترین و کاربردی‌ترین پکیج تنها با صرف هزینه ۰۰۰, ۸۰۰, ۶ تومان ارائه می‌شود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://amoozeshkarshenasikhodro.com

موارد آموزش:

آموزش صفر تا ۱۰۰ کارشناسی خودرو شامل:

  • آموزش تشخیص اصالت خودرو
  • آموزش تشخیص اصالت شاسی و سقف و ستون‌ها
  • آموزش بررسی رنگ شدگی بدنه خودرو
  • آموزش بررسی بدنه خودرو با دستگاه دیجیتال و بدون دستگاه (چشمی)
  • آموزش کار با انواع دستگاه تست رنگ (دیجیتالی و قلم مگنتی)
  • معرفی و آموزش کار با دیاگ و اتصال به کامپیوتر خودرو
  • آموزش اصول تشخیص صحیح کارکرد کیلومتر خودرو
  • آموزش بررسی سلامت موتور، گیربکس و فنی خودرو
  • آموزش تست سلامت انواع گیربکس‌های اتومات
  • آموزش و بررسی‌های بیش از ۴۰۰ نقطه از خودرو

 

لینک ثبت نام (کلیک کنید)

ساعات برگزاری ۱۴ الی ۱۸ (شنبه تا چهارشنبه)

در صورت وجود تعطیلات رسمی طی ایام آموزشی به منظور جایگزینی روز دیگر با مهارت آموزان هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.


 

کلید واژه ها: کارشناس خودرو کارشناس رنگ شناسی خودرو دوره آموزشی کارشناسی رنگ،بدنه و فنی خودرو دانشگاه تهران برگزاری دوره کارشناسی رنگ خودرو - مرکز آموزش مهارتهای دانشگاه تهران


( ۳ )