ثبت نام در دوه بین المللی مدیریت کسب و کار

شروع ثبت نام دوره مشترک DBA بین المللی با مدرسه کسب و کار و مدیریت سوئیس SSBM

طی تفاهمنامه منعقده بین دانشکده فنی دانشگاه تهران و مدرسه کسب و کار و مدیریت سوئیس (ژنو) ثبت نام دانش پذیران از اول آذر ۱۴۰۰ آغاز شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۰ کد : ۲۳۹۵۸ اخبار دوره ها
تعداد بازدید:۱۳۳۴
پیرو تفاهمنامه منعقده بین دانشکده فنی دانشگاه تهران و مدرسه کسب و کار و مدیریت سوئیس (ژنو) دانش پذیران پذیرش شده ابتدا در ترم اول در دوره های آزاد دانشکده فنی دروس نظری را می گذرانند. SSBM واحد های گذرانده شده در دانشکده فنی را به عنوان دروس پاس شده در دوره دکتری خود قلمداد کرده و دانش پذیران می توانند از ترم دوم دانشجوی SSBM شده و ادامه تحصیل بدهند. دانش پذیر بعد از گذراندن واحد های درسی در مرکز آموزش های عالی و تخصصی گواهی نامه آموزش های آزاد از دانشگاه تهران اخذ خواهد کرد. با تکمیل دوره در SSBM، مدرک دکتری DBA به دانش پذیر اعتا می گردد.
شروع ثبت نام دوره مشترک DBA بین المللی با مدرسه کسب و کار و مدیریت سوئیس SSBM

در راستای افزایش همکاری های بین المللی در دانشکده فنی دانشگاه تهران، مرکز آموزش های عالی تخصصی اقدام به برگزاری دوره های مشترک با موسسات آموزش عالی معتبر بین المللی نموده است. در این راستا تفاهمنامه ای با مدرسه مدیریت و کسب و کار سوئیس منعقد شده است که طی آن دانش پذیران ترم اول را در دانشکده فنی دروس نظری را می گذرانند و در انتهای ترم اول گواهی نامه آموزش های آزاد دانشگاه تهران را اخذ می نمایند. سپس ارتباط دانش پذیران از دانشگاه تهران منفک شده و به دانشجوی SSBM تغییر وضعیت می دهند. دانشگاه مقصد دروس گذرانده شده در دانشگاه تهران را به عنوان ترم اول پذیرفته و دانش پذیر عملاً ۳ ترم باقی مانده را تحت نظر SSBM تحصیل می نماید. در صورت طی کردن موفق دوره و دفاع از پایان نامه مدرک دکتری DBA از سوی موسسه همکار برای دانشجو صادر می گردد.

- برای اطلاع از جزئیات این دوره به این لینک مراجعه فرمایید.

 

‌‌‌

کلید واژه ها: SSBM DBA DBA Certificate DBA Degree سوئیس


( ۱۱ )